На всі товари, придбані в нашому інтернет-магазині, поширюється дія «ЗАКОНА УКРАЇНИ»
«Про захист прав споживачів».


Покупець має право обміняти товар не належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар бракований, має заводський шлюб або з інших причин не може бути використаний за призначенням.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів з дня купівлі.
Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не був у використанні та якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний чи касовий чек або інші документи, видані споживачеві разом із проданим товаром.

Якщо при розгляді Вашої вимоги про повернення товару буде встановлено, що товар був в експлуатації, має дефекти (тріщини, подряпини, сколи, механічні пошкодження за винятком прихованих виробничих дефектів), знаходиться в неповній комплектації або не в заводській упаковці, то обмін/повернення не буде.

Якщо товар придбано з доставкою, то при поверненні товару вартість доставки не повертається.

Також звертаємо Вашу увагу, що згідно з п. 3 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач зобов'язаний:

  1.  перед початком експлуатації товару уважно ознайомитись із правилами експлуатації, викладеними у наданій виробником (продавцем) документації на товар;
  2.  у разі потреби роз'яснення умов та правил використання товару – до початку використання товару звернеться за роз'ясненнями до продавця (виробника) або іншої зазначеної в експлуатаційній документації особи, яка виконує їх функції;
  3.  користуватися товаром відповідно до його цільового призначення та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації;
  4. з метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару – дотримуватися передбачених виробником у товарі методів безпеки та передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а у разі відсутності таких правил у документації – дотримуватися звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товару такого роду.

Отримання товару

При отриманні замовлення уважно огляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих ​​механічних пошкоджень, перевірте комплектацію замовлення.

Увага!!! Зображення, що представлені на сайті, надані офіційними виробниками товарів. Відтінки та форми можуть відрізнятися від реальних, що не є підставою для повернення.

Закон України "Про захист прав споживача" дуже чітко регламентує всі аспекти обміну та повернення товару продавцю. Наш інтернет-магазин проводе обмін товарів та повернення грошей у суворій відповідності до Закону України. Сподіваємося, наведена в цьому розділі інформація виявиться корисною при купівлі товарів у нашому магазині.

Гарантійне обслуговування:

Термін гарантійного обслуговування залежить від типу інструменту та зобов'язань виробника перед покупцем на безкоштовний ремонт чи обслуговування того чи іншого виду інструменту чи обладнання.
Пам'ятайте, що інструмент або обладнання, незалежно від його призначення, повинні використовуватися згідно з експлуатаційними умовами інструкції з використання або гарантійного талону та іншим чином.
Дізнатися термін гарантійного обслуговування обраного інструменту Ви завжди можете на офіційному сайті виробника, на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши нам.

Детальні умови гарантійного обслуговування, гарантійні та негарантійні випадки, умови зберігання та перевезення інструменту та обладнання читайте у гарантійному талоні та інструкції з експлуатації до Вашого товару.

Сервісний центр може відмовити у наданні гарантійного обслуговування (ремонту)інструменту або обладнання у випадках коли: порушена цілісність гарантійних пломб, є механічні пошкодження, які могли викликати вихід товару з ладу, порушено правила експлуатації відповідно до інструкції з експлуатації, здійснено несанкціонований ремонт сторонніми особами, неправильно заповнено гарантійний талон, серійний номер інструменту стерт або він відсутній, а також в інших випадках згідно з гарантійним талоном на товар або інструкції з експлуатації.
Дотримання умов, наведених у гарантійному талоні та інструкції з експлуатації до Вашого товару, дозволить Вам зберегти гарантію на інструмент протягом усього гарантійного терміну та підтримувати інструмент працездатним протягом усього терміну експлуатації.