Способи доставки:

- Здійснюємо доставку Новою Поштою по всій Україні.

Відправляємо протягом 1-2 робочих днів з моменту замовлення. Якщо товар на замовлення, термін може збільшитись на 3-7 днів. Орієнтовний час доставки зможете дізнатись на сайті Нової Пошти.

Для отримання товару не забувайте мати при собі документ, що засвідчує Вашу особу.

Обов'язково перевіряйте товар при отриманні складі перевізника.

- Здійснюємо доставку Транспортною Компанією "САТ" по всій Україні.

Відправляємо протягом 1-2 робочих днів з моменту замовлення. Якщо товар на замовлення, термін може збільшитись на 3-7 днів. Орієнтовний час доставки зможете дізнатись на сайті ТК "САТ".

Для отримання товару не забувайте мати при собі документ, що засвідчує Вашу особу.

Обов'язково перевіряйте товар при отриманні складі перевізника.

- У місті Запоріжжя, можете самостійно забрати товар, що Вас цікавить, в магазині зварювальних матеріалів, зварювального обладнання та аксесуарів "Argon" за адресою: пр-т Металургів, д. 1 (для навігатора необхідно ввести адресу: пр-т Металургів, д. 1/ 7). Або при оптовому замовленні на нашому складі в Заводському р-ні.

 

Способи оплати:

Готівковий розрахунок або післяплата:

Можете оплатити товар готівкою чи через термінал у нас у магазині чи на складі.

Або при відправці замовлення післяплатою, зможете розрахуватися у відділенні перевізника. Але, зверніть увагу, при відправці післяплатою Перевозить стягує комісію за післяплату.

Оплата на банківську картку Приватбанк:

Можете сплатити товар на картку Приватбанк. Ми надішлемо Вам на вказаний телефон реквізити для оплати, після чого зможете здійснити оплату.

Безготівковий розрахунок із ПДВ:

Якщо Ви підприємство є платником ПДВ, можете надати нам реквізити Вашого підприємства для виставлення рахунку на обрану продукцію. Після чого Ви можете сплатити рахунок і ми надішлемо Вам замовлення.