Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Прутки присадочні алюмінієві

Спеціальний пруток для зварювання з алюмінію

Серед основних характеристик алюмінію, що вирізняють його серед інших металів, варто відзначити легку вагу і високу здатність протистояти корозії. Також цьому матеріалу властива значна температура плавлення. Тому надійно з'єднати тонкостінні деталі досить непросто. Процес зварювання в середовищі захисного газу, в якому присадний пруток для алюмінію використовується як витратний елемент, може забезпечити підвищені параметри міцності.

Призначення технології

Неабиякої популярності набуло аргонове зварювання в різних галузях промисловості, зокрема машинобудуванні. Використовуючи такий метод, виготовляють високопродуктивне сучасне обладнання для медичної сфери та виробництва харчових продуктів, вироби для декору екстер'єру і інтер'єру приміщень.

Пруток алюмінієвий для аргонового зварювання - це калібрований дріт з діапазоном діаметрів від 1,6 до 4,5 мм. Основою для його виготовлення служить алюміній. Сплав доповнюють легуючими елементами, що покращують механічні та хімічні характеристики. Зазвичай готову продукцію пакують у пластмасові тубуси. Вартість залежить від ваги пакування. Найбільш затребувані на сучасному ринку паки 2,5 - 10 кг. Кожен пруток маркується спеціальним штампом. Підбирати його необхідно з урахуванням діаметра. Розміри прутка не повинні перевищувати товщину основного металу.

Де придбати?

Інтернет-магазин Argon реалізує за доступними цінами і в широкому асортименті зварювальні прутки для алюмінію, здатні забезпечити високоякісний та надійний результат у роботі. Не має значення, чи ви досвідчений зварювальник, чи новачок у цій справі, якісна продукція від відомих виробників допоможе успішно провести зварювальний процес будь-якого рівня складності. Виберіть оптимальний діаметр, марку матеріалу, а потім оформіть замовлення в режимі онлайн або за телефоном.

Яку б товарну позицію ви не обрали в каталозі, вона буде характеризуватися:

  • Бездоганною якістю - мінімум дефектів, забезпечення міцних, надійних з'єднань;
  • Відмінною зварюваністю - завдяки високій теплопровідності алюмінію, тепло рівномірно розподіляється, мінімізуючи ризик деформації, у результаті зварювальний процес проходить легко та точно;
  • Підвищеною міцністю, що важливо при формуванні з'єднань, які зазнають високих навантажень.

Перегляньте асортимент, і ви знайдете оптимальне співвідношення вартості та якості у межах свого бюджету.

Вгору