Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Зварювальні маски, світлофільтри, запчастини

Захисна маска - ідеальний захист зварювальника!


Зазвичай зварювальні роботи проводяться в умовах з підвищеним рівнем травмонебезпеки. Зварювальник повинен бути надзвичайно обережним, дотримуватись необхідних вимог індивідуального захисту. Забезпечити надійний захист очей, обличчя та шиї від негативних випромінювань, жарин, бризків розплавленого металу допоможе зварювальна маска, придбати яку за помірною ціною та з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Argon.


Основні різновиди


В онлайн-каталозі на сайті магазину представлений величезний асортимент захисних аксесуарів для зварювальника. Ви легко підберете зварювальні маски різних модифікацій:

  • Захисні щитки - найпростіші засоби індивідуального захисту, які мають щитоподібну конструкцію зі світловим фільтром та ручкою для тримання.
  • З підйомним світлофільтром, здатним підніматися та опускатися автономно від захисного скла. Тому коли зварювальник піднімає фільтр світла, його обличчя буде захищене від жарин розплавленого металу.
  • Типу “Хамелеон” - моделі характеризуються здатністю світлового фільтра автоматично регулювати рівень затемнення скла в залежності від того, наскільки сильне випромінювання зварювальної дуги. Можуть мати 2 або 4 датчики, що фіксують появу електродуги і передають сигнал на блок. Так створюється напруга на поляризаційній плівці, що діє на кристали, а ті в свою чергу, забезпечують затемнення для роботи.

Найпопулярніші моделі захисних масок


Найбільшою популярністю серед сучасних зварювальників користуються саме моделі типу “Хамелеон”. Адже вони мають безліч переваг у порівнянні з іншими ЗІЗ:

  • Підвищений комфорт завдяки ергономічному дизайну та незначній вазі;
  • Ідеальна видимість та достатній кут огляду;
  • Високий рівень захисту незалежно від виду зварювальних робіт;
  • Відсутність потреби в налаштуванні захисних функцій - конструкція автоматично регулює пропускну здатність.

Купити зварювальну маску “Хамелеон” та інші типи захисних аксесуарів для зварювальника досить просто. Спочатку підберіть оптимальний варіант в онлайн-каталозі. Після чого залиште заявку на сайті Argon або зв'яжіться з менеджерами магазину, зателефонувавши за номером контактного телефону. Передбачені зручні форми оплати, вигідні акційні пропозиції, оперативна доставка товару в будь-який регіон нашої країни. Якщо вам потрібна консультаційна допомога щодо правильного вибору ЗІЗ, просто зателефонуйте.

 

Вгору